O nás

Projekt CoreRP je herní server, hostovaný na vysoce kvalitním stroji v Amsterdamu, který obsahuje bezkonkurenční DDoS ochranu a běží na něm veškeré servery pod doménou CORERP. Projekt se zaměřuje na herní mód ROLEPLAY, primárně pak herní server na platformě FiveM.
Náš projekt je zaměřený čistě pro československou komunitu hráčů, naším cílem je vytvářet legendární příběhy a zábavu pro všechny hráče a hráčky různých věkových kategorií, kteří zavítají na náš server.
Roleplay server na FiveM se řadí mezi nejstarší servery na československé scéně a funguje už téměř třetím rokem bez zastavení. Během této doby se každá část tohoto projektu posunula kvalitou dopředu. 

Náklady spojené s chodem serveru:

Měsíční náklady:
- výkonný stroj na kterém jsou hostované naše servery: 259$
- patreon One-Sync (Zvýšení slotů): 60$
- licence pro teamspeak server: 175$ (placeno jednou ročně)
- hosting pro webové stránky a doména:  60$ (Placeno jednou ročně)

Investice:
- Mapy: 100 000,- Kč
- Oblečení: 5 000,- Kč
- Vozidla: 5 000,- Kč
- Scripty: 50 000,- Kč
- Core-Live partneři (Podporujeme finančně naše partnery, například darováním předplatných pro jejich komunitu)

Co je to vlastně Roleplay (RP):

Roleplay (zkráceně RP)  je ve zkratce hraní role a vžití se do postavy s vlastním jedinečným příběhem v herním světě.

FiveM:
V tomto případě se jedná o hraní role s postavou zasazenou do herního světa Grand Theft Auto V,  který se nachází v části USA - San Andreas, ve městě Los Santos, kde na Vás čeká mnoho krásných, ale i špatných zážitků, plno neomezených možností být součástí legálních či nelegálních živlů a spoustu dalšího. Pro Roleplay máme několik specifických pravidel/zákonů, tyto pravidla najdete na našem webu v sekci PRAVIDLA. Pravidla je nutné znát a řídit se jimi, aby byl pořádek, zábava a skvělý pocit a dojem ze samotného RP.